15 nejhorších amerických nejmodernějších modelů, které dělají historii

Je to už více než deset let, co Tyra Banks vnímá realitu America's Next Top Model poprvé se objevil na televizních obrazovkách v roce 2003, ale raději věříte, že pořad je zpět a drsnější než kdy jindy! I když na letošním cyklu může na horizontu dojít k mnoha změnám, některé věci se pravděpodobně nikdy nezmění. Vzpomínáte si na některé z makeoverů? Realitní show představovala soutěž, ve které mnoho aspirujících modelů vystupovalo ve snaze zahájit kariéru v modelingovém průmyslu. Mnoho lidí si pamatuje přehlídku protože jeho ne tak skvělých změn. Zde je 15 z nejhorších změn na výstavě, se svolením Rankera.

01

1. Bláznivá noční můra Brittany Hatchové

1

Makeup Brittany Hatchové byl bolestivý zážitek, protože stylisté musejí její vlasy mnohokrát zrudnout. Později se její katastrofální situace změnila a v osmém cyklu umístila pátou ze 13.

2. Brenda Arensův vojenský styl Side Buzz

2

Brenda Arens z cyklu 14 měla během soutěže dvě srážky! Cílem bylo dosáhnout 80. let popového vzhledu à la Davida Bowieho. Styl však zveličil její již prominentní čelist a skončila na osmém místě ze 13.

3. Baffling Fake Beard od Denzela Wellse

3

To byl pravděpodobně jeden z nejpodivnějších změn všech dob. Jeho vlasy byly naprosto neúspěšné. Denzel se umístil na osmém místě ze 14 v cyklu 21.

4. Nejdůležitější údaje Ann Markleyové

4

Markley byla sladká, atletická dívka s kaštanovými vlasy, ale ve výstavě se stala blond, která nevypadala tak dobře. Ann se podařilo dostat do semifinále třetího cyklu.

5. Houba Bob Bob Saleisha Stowers

5

Místo vysoké módní bobu vypadala docela divně. Saleisha se naposledy smála, když ji výsledky soutěže postavily na vrchol.

6. Marvita Washington's Wild Pony Cut

6

Rezidentní žabka a občasná nudistka Marvita Washingtonová byla polichocena, když pro ni Tyra vymyslela „vlasovou hřívu“. Konečný výsledek však nebyl tak působivý. Marvita obsadila 10. místo ze 14 během cyklu 10.

7. Kudrlinky Molly O'Connell jsou neskutečné

7

Proměna Molly O'Connell vyústila v blond kadeře, ale její jemnou pokožku jen zhoršilo. Vazba byla poprvé přišita nesprávně šitá a Molly obtěžovala, až ji Tyra odstranila. Nakonec získala stříbrnou medaili za cyklus 16.

8. Podivná zubní práce Chelsey Hersleyové

8

Chelsey Hersleyová možná dorazila do posledního kola cyklu 15, ale ne dříve, než byla poslána ke zubaři, aby uměle rozšířila mezeru mezi svými předními zuby. Cílem Tyry bylo, aby Chelsey připomínala ikonický model a herečku Lauren Huttonovou.

9. Amanda Swafford's Ice Queen Color Treatment

9

Proměna Amandy Swaffordové v třetím cyklu měla smíšené názory. Její platinové blond vlasy se jí shodovaly s blond vlasy a ve třetím cyklu získala třetí místo.

10. Jaeda Young's Harsh Pixie Cut

10

Holičské proměnění Jaedy Youngové mělo směřovat k velké Halle Berry, ale pro její obličejové rysy to bylo příliš závažné. Nakonec se umístila na šestém místě ze 13 v sedmém cyklu.

11. Elina Ivanova's Softened Color And Curls

11

Elina Ivanova nebyla během show příliš flexibilní. Možná už měla koneckonců pravdu, protože jemná hnědá barva a výstřední kudrlinky zmenšily její kdysi nervózní vzhled. Elina nakonec skončila na pátém místě ze 14 v cyklu 11.

12. Feathered Faux Hawk Stacy-Ann Fequiere

12

Fequiere chtěla, aby její proměna vyústila v Naomi Campbell-esque pohled, ale Tyra měla na mysli něco jiného. Nakonec se umístila na sedmém místě ze 14 v 10. cyklu.

13. Nepřekonatelná rozšíření Phil Sullivana

13

Rozšíření jsou běžná ve světě America's Next Top Model makeovery, ale často se soutěžícími nejedná. Ačkoli Phil miloval jeho rozšíření, nevypadal tak skvěle. Phil umístil osmý ze 16 v cyklu 20.

nápady kostýmů bradavic

14. Cassandra Jean je Not-Mia-Farrow Cut

14

Cassandra „Jean“ Whitehead měla obdržet platinový blonďatý pixie, který vypadal jako Mia Farrow Rosemary's Baby, Cassandra nakonec soutěž ukončila na konci epizody čtyři.

15. Neexistující člověka Natalie Pack

15

Vůbec neobdržela člověka! Podle Tyry byla Natalie „modelesque tak, jak byla“ a nevyžadovala od svého týmu zázraků žádné rozmazlování. Natalie se umístila na šestém místě ze třinácti let toho roku.

je více o Kardashianovských momagerech a realistických televizních hvězdách Kris Jenner.

Zdroj: žebříček